Geçmiş Paneller

İş dünyasının içinden geçmekte olduğu bu belirsiz dönemde yaptığımız tüm temaslarda içgörü ve fikir paylaşımının çok değerli olduğunu tekrar tekrar görüyoruz.

Global çalışmalarımızın gösterdiği üzere, ekonomilerin uluslararası pazarlardan gelen rekabetçi baskılara rağmen güçlenmesinde, şirketlerin sürdürülebilir başarılarına yön veren yeni nesil yönetim ve icra kurullarının payı çok büyük.

Çok bilinmeyenli geleceğe hazırlanırken, sürdürülebilir gelişime katkı sağlayacağına ve ilginizi çekeceğine inandığımız, uluslararası yönetim kurulu uygulamaları ve kıymetli panelistlerimizin kritik deneyim ve perspektiflerinden beslenen yol gösterici içgörü ve önerilerinin paylaşıldığı, Harvard Business Review Türkiye ile işbirliğinde gerçekleştirdiğimiz panellerimizi aşağıda bulabilirsiniz.


Kayıt Formu

Yönetim ve İcra Kurulu uygulamalarının gelişimi ile kurumların ve bireylerin gelişimlerine performanslarına ivme kazandıracak, stratejik kurumsal yönetim konularında ortak aklın oluşmasına, iyi uygulama örneklerinin yaygınlaşmasına katkıda bulunan çalışmalarımız ve kuruma/kişiye özel tasarlanarak gerçekleştirilen programlarımız hakkında daha fazla bilgi için kayıt olun!

Kayıt Formu

İletişim Bilgilerimiz


Adres: Teşvikiye cd. Belveder Apt. No:15, Kat:6,
Teşvikiye, İstanbul 34365
Tel: 212 259 42 00

E-Mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.